OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny 2019/2020

Konkursy:

Weronika Wróbel II miejsce -VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Witolda Lutosławskiego, Zambrów 28-29.11.2019

 Marta Gęsiorowska wyróżnienie  na II Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Libiążu 2020 (18-19 stycznia)

 Weronika Wróbel-III miejsce – XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny “Młody Wirtuoz” w Sanoku -3.02.2020

Weronika Wróbel-Złoty Medal – I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza, Rzeszów 03-04.03.2020

 Weronika Wróbel–wyróżnienie I stopnia

Rok szkolny 2018/1019

Marta Gęsiorowska – wyróżnienie w XII Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I – III sześcioletniego cyklu nauczania ,, LUBACZOWSKIE IMPRESJE MUZYCZNE 29 marca 2019 r.

Weronika Wróbel –

II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Pianogranie” im. Iwony Kuźmy, Kraków, 28-30.11.2018 r.

Nagroda Złotego Wirtuoza – Laureat X Międzynarodowego Konkursu “Młody Wirtuoz” w ramach XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 4.02.2019

Nagroda „Indywidualność forum” od Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku w ramach XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 3-8.02.2019 r.

 Wyróżnienie w grupie I w V Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim dla Dzieci i Młodzieży – Rzeszów, 14-16marca 2019

 II miejsce w III grupie wIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym “Młodzi Wirtuozi” im. Carla Czernego – Zamość, 21-22 marca 2019 r.

 Wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I i II stopnia „Mistrz klawiatury” – Warszawa, 25-26 kwietnia 2019 r.

 

Rok szkolny 2017/2018 

 Nikola Flejszar – Dyplom Mistrza na III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym “I Pierwszak Może Być Mistrzem” w Warszawie, listopad 2017

    wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Kolbuszowej

    Karolina Woś – Dyplom Supermistrza na III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym “I Pierwszak Może Być Mistrzem” w Warszawie, listopad 2017

    wyróżnienie w XXI Małopolskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim, 26-27 kwietnia 2018 r.

    Weronika Wróbel – II miejsce na VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie, listopad 2017,

    I miejsce w I grupie w II Konkursie Muzyki Polskiej w Jarosławiu, 26-27 kwietnia 2018,

    III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej, 23-24 kwietnia 2018,

    wyróżnienie oraz Nagroda Specjalna i Wyróżnienie od prof. Niny Drath (USA) i dr. Konrada Biniendy (USA) w IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym uczniów szkoł muzycznych im. Fryderyka Chopina w Turznie, luty 2018,

    nagroda “Indywidualność forum” od Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku oraz Nagroda Złotego Wirtuoza – Laureat IX Międzynarodowego Konkyrsu “Młody Wirtuoz” w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic”, luty 2018,

    wyróżnienie w grupie II oraz dyplom za najlepsze wykonanie 4 Bukolika Witolda Lutrosławskiego w Konkursie Miniatur Współczesnych podczas Trzeciego Festiwalu Muzyki Niezwyczajnej, Busko-Zdrój, 28 maja 2018 r.

    duet Nikola i Marcelina Flejszar – wyróżnienie podczas IV Podkarpackiego Konkursu Duetów Fortepianowych w Rzeszowie (zasięg ogólnopolski), kwiecień 2018

    duet Mariola Inglot i Gabriela Mróz – III miejsce w IV Podkarpackim Konkursie Duetów Fortepianowych w Rzeszowie (zasięg ogólnopolski), kwiecień 2018

Rok szkolny 2016/2017 

  • Weronika Wróbel – III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Iwony Kuźmy w Krakowie, 8 listopada 2016 r.

    – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu “Młody Wirtuoz” w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 2017

    – III miejsce w grupie II na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym “Młodzi Wirtuozi” im. Carla Czernego – Zamość 2-3 marca 2017 r.

    – wyróżnienie w grupie I na IV Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim dla Dzieci i Młodzieży – Rzeszów 9-11 marca 2017

    – II miejsce w III grupie w X Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN na Lubaczowskich Impresjach Muzycznych

    – I miesce w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.

    – I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej  w Jarosławiu, 27-28 kwietnia 2017 r. oraz Nagroda Specjalna Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury – zaproszenie do udziału w XIII MiędzynarodowymForum Pianistycznym”Bieszczady bez granic” w Sanoku w dniach 04-09.02.2018 r.

  • Radosław Stojko – I nagroda w kategorii: soliści (klasa II c4 i III c6) w IX Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej, 15 grudnia 2016 r.

    – Nagroda II stopnia na I Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku, 8 kwietnia 2017 r.

  • Bartosz Ślęk – I nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.

    – wyróżnenie II stopnia w I kategorii wiekowej w II Makroregionalnym Konkursie Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach, 15 marca 2017

  • Jakub Słupek – I nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.

  • Klaudia Majder – II nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.

  • Aleksandra Kiełb – II nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.

    – wyróżnienie I stopnia w I kategorii wiekowej w II Makroregionalnym Konkursie Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach, 15 marca 2017

  • Łukasz Kruk – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu “Młody Wirtuoz” w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 2017

    – wyróżnienie w grupie II na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym “Młodzi Wirtuozi” im. Carla Czernego – Zamość 2-3 marca 2017 r.

    – wyróżnienie w grupie I na IV Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim dla Dzieci i Młodzieży – Rzeszów 9-11 marca 2017

    – wyróżnienie II stopnia w III grupie w X Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN “Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, 31 marca 2017 r.

    – wyróżnienie I stopnia w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.

  • Nicola Flejszar – Laureat Srebrnego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu “Młody Wirtuoz” w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 2017

    – wyróżnienie I stopnia w I grupie w X Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN “Lubaczowskie Impresje Muzyczne”,

    – wyróżnienie II stopnia w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.

    – wyróżnienie na I Ogóllnopolskim Konkursie im. Karłowicza w Krakowie

  • Emilia Świątoniowska – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu “Młody Wirtuoz” w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 2017

    – wyróżnienie II stopnia w I grupie w X Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN na Lubaczowskich Impresjach Muzycznych

    – III miejsce w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.

  • Karolina Woś – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu “Młody Wirtuoz” w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego “Bieszczady bez granic” – Sanok 2017

    – wyróżnienie II stopnia w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.

  • Martyna Ruchel – wyróżnienie na Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów szkół muzycznych I st w klasie gitary – Jarosław 2017

  • Nikodem Trojnar – III miejsce w IX Makroregionalnym Konkursie Wiedzy o Kompozytorach “Życie i twórczość Andrzeja Panufnika” w Dębicy, 4 kwietnia 2017

    – Dyplom Złotego Laureata w kategorii III na II Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dtych Drewnianych w Kamieniu, 8 maja 2017

  • Maja Hepnar – II miejsce na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym “Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim, 4 kwietnia 2017

  • Milena Stańczuk – II miejsce na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym “Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim, 4 kwietnia 2017

  • Aleksandra Mierzwa – I miejsce na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym “Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim, 4 kwietnia 2017

  • Karolina Bzdek – III miejsce na XIII Regionalnym Konkursie Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia “Dziecięce Interpretacje Muzyczne” w Tarnobrzegu, 4 kwietnia 2017

  • Anna Czechowicz – Nagroda II stopnia na I Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku, 8 kwietnia 2017 r.

  • Zofia Kotwica – II miejsce w III grupie w X Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III 6/LCN “Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, 31 marca 2017 r.

  • Zuzanna Skręt – wyróżnienie II stopnia w VIII Wiosennych Spotkqaniach Pianistycznych “Od Siedmiolatka Do Nastolatka” w Dębicy, 24-25 kwietnia 2017

  • duet Anna Czechowicz i Weronika Tomaszek – dyplom laureata I stopnia w Ogólnopolskich Spotkaniach Duetów Instrumentalnych z udziałem gitary Szkół Muzycznych I stopnia w Tomaszowie Mazowieckim, 27 kwietnia 2017

  • Gabriela Bar – Dyplom Brązowego Laureata w kategorii II na II Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dtych Drewnianych w Kamieniu, 8 maja 2017

Rok szkolny 2015/1016

Małgorzata Gęsicka – tytuł Super Mistrza w Ogólnopolskim Konkursie Instyrumentalnym “I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie (7-8 listopada 2015)

– II miejsce w V Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym Dziecięce Spotkanie z Muzyką Fortepianową “Od klasyki do rozrywki” w Przemyślu (21 maja 2016)

Artur Pudło – I nagroda w X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej (11 grudnia 2015)

– I miejsce w I Makroregionalnym Konkursie Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach (16-17 marca 2016)

– II miejsce w XV Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. w klasie instrumentów dętych blaszanych w Łańcucie (27 kwietnia 2016)

Karol Mozgawa – II nagroda w X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej (11 grudnia 2015)

Kwartet puzonowy: Aleksandra Kiełb, Jakub Słupek, Artur Pudło, Karol Mozgawa – w X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej (11 grudnia 2015)

Patrycja Pera – II miejsce w XXII Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej w Przeworsku (marzec 2016)

Emilia Wiatr – II miejsce w XXII Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej w Przeworsku (marzec 2016)

Klara Sowa – III miejsce w XII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary w Strzyżowie (10-11 marca 2016)

Duet fortepianowy: Karolina Bzdek i Amelia Kolano – II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych “Grajmy razem” w Zamościu (17-19 marca 2016)

Zofia Kotwica – I miejsce w IX Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III 6/LCN “Lubaczowskie Impresje Muzyczne” (4 kwietnia 2016)

Maja Hepnar – II miejsce w I Regionalnym Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym “Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim (26 kwietnia 2016)

Julia Chorzempa – III miejsce w I Regionalnym Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym “Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim (26 kwietnia 2016)

Zofia Piekutowska – III miejsce w I Regionalnym Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym “Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim (26 kwietnia 2016)

Chór “Campanella” – Złote Pasmo w Regionalnych Prezentacjach Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Łańcucie (14 maja 2016)

Chór “Amare” – Srebrne Pasmo w Regionalnych Prezentacjach Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Łańcucie (14 maja 2016)

Grupa rytmiczna – wyróżnienie I stopnia w XV Przeglądzie Zespołów Rytmiki w Strzyżowie (22 kwietnia 2016)

Zespół w składzie: Weronika Tomaszek, Maja Hepnar, Joanna Homa, Martyna Mazurek – wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Weronika Tomaszek – II miejsce w I grupie w VII Konkursie Muzyczno-Plastycznym “Dżwiękiem malowane” w Stalowej Woli 22 maja 2015 r.

Zofia Kotwica – II miejsce w VII Wiosennych Spotkaniach Pianistycznych “Od siedmiolatka do nastolatka” – Dębica 28 kwietnia 2015 r.

– I miejsce w VIII Międzynaregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III 6-letniego cyklu nauczania “Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 20 marca 2015 r.

Sylwia Barcikowska – II nagroda w XXIII Jasielskich Spotkaniach Muzycznych i X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Wójtowicz 26-27.03.2015 r.

– III miejsce w XXI Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej w Przeworsku 5 marca 2015 r.

Bartłomiej Balawejder – II miejsce w VII Makroregionalnym Konkursie Wiedzy “Życie i twórczość Wojciecha Kilara” w Dębicy 27.03.2015 r.

– III miejsce w XXI Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej w Przeworsku 5 marca 2015 r.

Weronika Wróbel – II miejsce w VIII Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III 6-letniego cyklu nauczania “Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 20 marca 2015 r.

Ewa Rut – III miejsce w  VIII Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III 6-letniego cyklu nauczania “Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 20 marca 2015 r.

Wojciech Kochmański – laureat XVII Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie 21 lutego 2015 r.

Rok szkolny 2013/2014

Jan Kochmański:

-wyróżnienie oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Chopina na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym Chopin i Rosyjscy Kompozytorzy

Siedlce 24 – 26 października 2013

-II miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Duetów FORTEPIANOWYCH

SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA CEA w Krakowie  17-18 stycznia 2014

-III miejsce na III Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie (II grupa wiekowa)w dniach 8-9 kwietnia 2014 r

-III miejsce na IV Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym Wiosenne spotkania muzyczne”, w  dniach   15 i 16 kwietnia 2014r.  w Kolbuszowej- grupa najstarsza

-wyróżnienie w drugiej grupie wiekowej na VII Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku 21-22 maja 2014 r

Wojciech Kochmański:

-Srebrny laureat na V Międzynarodowym Konkursie ,,Młody wirtuoz” w Sanoku 03.02.2014r.

-III miejsce na Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym w Kolbuszowej- grupa najmłodsza

-wyróżnienie w I grupie wiekowej na VII Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku 21-22 maja 2014

Ewa Rut:

-II miejsce w kategorii klas pierwszych na Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym

,,Lubaczowskie Impresje Muzyczne” w klasach I-III sześcioletniego cyklu nauczania

Lubaczów 4 kwietnia 2014r

-II miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej IV Makroregionalnym Konkursie  Pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne” ,w  dniach   15 i 16 kwietnia 2014r. 

w Kolbuszowej

Maja Kaszyca – II nagroda w XIII Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów 30-31 maja 2014 r. Nagroda specjalna za wykonanie utworu polskiego kompozytora.

– I miejsce na VII Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku 21-22 maja 2014 r. 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

Maja Kaszyca – uczennica P. Alicji Staszczyszyn otrzymała Wyróżnienie I stopnia Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej podczas Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia klas fortepianu w Warszawie (styczeń 2013) ,
III miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym w Żaganiu (luty 2013), I nagrodę w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodch Instrumentalistów i. Stefanii Woytowicz w Jaśle (marzec 2013),
I miejsce w Spotkaniach Pianistycznych “Od siedmiolatka do nastolatka” w Dębicy (kwiecień 2013),
I miejsce w II Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Duetów Fortepianowych w Rzeszowie (z Klaudią Łagodzic z klasy 4 OSM I st. w Rzeszowie – kwiecień 2013),
II miejce w IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Pianitów im. T. Leszetyckiego w Łańcucie (czerwiec 2013)

    Aleksandra Frączek – uczennica P. Michała Horodeckiego otrzymała wyróżnienie w VI Makroregionalnym Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy (marzec 2013)

    Arkadiusz Barcikowski – uczeń P. Anny Ryżowicz uzyskał II miejsce w konkursie “Lubaczowskie mpresje muzyczne” (marzec 2013)

    Agata Glac – uczennica P. Anny Ryżowicz otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego w Łańcucie (czerwic 2013)

    Jan Kochmański – uczeń P. Doroty Makowieckiej uzyskał I miejsce na II Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Duetów Fortepianowych w Rzeszowie oraz nagrodę specjalną za najwyższą punktację rektora łódzkiej Akdemii Muzycznej, wyróżnienie na Festiwalu Muzyki Fortepianowej w Łowiczu (maj 2013) oraz wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego w Łańcucie (czerwiec 2013)

    Karolina Bzdek – uczennica P. Alicji Staszczyszyn otrzymała wyróżnienie w Spotkaniach Pianistycznych “Od siedmiolatka do nastolatka” w Dębicy (kwiecień 2013)

    Mateusz Bazan – uczeń P. Tadeusza Szpunara uzyskał III miejsce w XII Makroregionalnym Konkursie  Uczniów Szkół Muzycznych I st. w klasie Instrumentów Dętych Blaszanych (maj 2013)

    Karol Wojtyna – uczeń P. Tadeusza Szpunara otrzymał wyróżnienie w XII Makroregionalnym Konkursie  Uczniów Szkół Muzycznych I st. w klasie Instrumentów Dętych Blaszanych (maj 2013)

    Sylwia Barcikowska – uczennica P. Reginy Szlachty uzyskała I miejsce w VI Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

    Jonasz Giemza – uczeń P. Jolanty Filar-Choińskiej uzyskał III miejsce w grupie II w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego w Łańcucie (czerwiec 2013)

Konrad Bembenik – uczeń P. Jolanty Filar-Choińskiej uzyskał II miejsce w grupie I w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego w Łańcucie (czerwiec 2013)

 
Skip to content